Czas lokalny 03:48 | Przepraszamy! Nie ma danych dostępnych dla Krakow, Poland.
Hotel Centrum Kraków
Wersja polska    Wersja angielska    Wersja niemiecka    Wersja rosyjska
 

KONFERENCJE

Hotel_Centrum_093.jpg


Nowoczesny wystrój i biznesowy charakter obiektu dają możliwość wypoczynku oraz zapewniają warunki do spokojnej pracy.

Do Państwa dyspozycji oddajemy  sześć klimatyzowanych, wielofunkcyjnych sal , o łącznej powierzchni konferencyjnej ponad 500 m2, przystosowanych do organizacji szkoleń, konferencji, przyjęć, bankietów  oraz innych imprez.


HC_2012_037.jpgPodczas każdego spotkania zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej ! 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór przerw kawowych oraz lunchu w atrakcyjnych cenach.ZAPRASZAMY DO ORGANIZACJI SZKOLEŃ W NOWO OTWARTEJ SALI KONFERENCYJNEJ                    Z DOSTĘPEM DO ŚWIATŁA DZIENNEGO.

sala___wiat__o_dzienne_1.jpg

W pakiecie szkoleń, konferencji oferujemy szereg atrakcji w postaci wieczorów tematycznych jak i eventów  outdoorowych,  zapewniających skuteczną integrację, dzięki którym Państwa pobyt u Nas stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny i niezapomniany.

Organizujemy również wycieczki z przewodnikiem po ciekawych atrakcjach turystycznych Krakowa i okolic. Naszą zaletą jest indywidualne podejście do upodobań każdego Gościa - od spotkań przy koniaku, aż po aktywny wypoczynek w plenerze. Wszystko po to, aby spełnić Państwa najbardziej wyszukane życzenia.

GALERIA SAL KONFERENCYJNYCH

Zobacz Hotel Centrum **** w serwisie mojekonferencje.pl


Zobacz Hotel Centrum w serwisie salebiznesowe.pl

HC_2012_037_1.jpg

Hotel Centrum Kraków

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Copyright © Hotel Centrum. All rights reserved.